Çanakkale kableak eraikitzeko lanak

Çanakkale’de Teleferik Yapım Çalışmaları Devam Ediyor :Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde, ulaşımı rahatlatmak için yapılması planlanan teleferik hattı için alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Aralarında İletişim Fakültesi Öğretim Üyelerinin de bulunduğu bir ekip tarafından Bursa Teleferik’e çalışma ziyareti gerçekleştirildi. Boğaza ve Çanakkale’ye hakim konumda bulunan Terzioğlu Yerleşkesi’nde teleferiğin hayata geçmesi ile birlikte öğrencilerin, Çanakkale halkının ve turistlerin zaman geçirebileceği rekreasyon alanları oluşturulacak. Türkiye’deki üniversiteler içinde üniversite içi ulaşım alternatiflerinde bir ilkin gerçekleştirileceği proje, diğer üniversiteler için de örnek olacak.

Egungo trenbidearen lizitazio egutegia

Al 04

Lizitazio Iragarkia: Segurtasun Zerbitzu Pribatua

Azaroa 4 @ 10: 00 - 11: 00
Antolatzaileak: TCDD
444 8 233
Salt 05

Lizitazio Iragarkia: Aseguruen Zerbitzua

Azaroa 5 @ 10: 00 - 11: 00
Antolatzaileak: TCDD
444 8 233
Salt 05
Levent Ozen buruz
Urtero, abiadura handiko trenbide sektorean, geroz Turkia Europako liderra. Abiadura handiko trenak abiadura hori hartzen duten trenbideetan egindako inbertsioak gora egiten jarraitzen dute. Gainera, hirian garraiatzeko egindako inbertsioekin batera, gure enpresa askoren izarrak distiratzen dituzte etxeko produkzioari. Harro abiadura handiko tren nazionaleko trenen produkzioa hasita tranbia, tren arina eta metroaren konpainiekin batera hasi da harro. Pozik gaude mahai harro hauetan egoteko.